Генератори низькочастотні

Генераторы сигналов низкочастотные

Генератори сигналів низькочастотні

Генератори сигналів низькочастотні є портативним джерелом електричного коливання частот (звукові, ультразвукові). В основному режимі – синусоїдального сигналу, в додатковому – прямокутного сигналу. Використовуються генератори сигналів низької частоти, щоб регулювати, налаштовувати системи та прилади, які застосовуються в радіоелектронній промисловості, в приладах зв’язку, в різних автоматичних, обчислювальних, вимірювальних приладах, а також в приладобудівній промисловості. У низькочастотному генераторі існує можливість плавно регулювати вихідну напругу за допомогою стрілочного індикатора. Генератор НЧ може запам’ятати налаштування апарату, приладу, системи, таким чином, значною мірою економить час інженера.

Генератор сигналів низькочастотний має відмінні експлуатаційні умови, тому, що витримує значні перепади температурного режиму: від мінус 10 до плюс 50 градусів за Цельсієм, при відносній вологості в 95% і атмосферному тиску до 800 мм. ртутного стовпа.

Особливості апаратів

Генератор – це радіоелектронний пристрій, що складається з різних функціональних вузлів.

    Генератор, що задає – є перебудовуваним по частоті RС генератором. Стабілізація амплітуди сигналу на виході автоматична. Підсилювач потужності забезпечує задану потужність в навантаження ланцюга, виключає вплив навантаження на генератор, що задає і його роботу. Підсилювач виглядає як операційний підсилювач, охоплений зворотним зв’язком негативно.
  • Вихідний формувач сигналу (прямокутного) – перетворює синусоїдальний сигнал в прямокутний. Формується прямокутний сигнал послідовно, двосторонньо обмежуючи синусоїдальний сигнал діодами, а потім посилюючи обмежений сигнал за допомогою двох диференціальних підсилювачів на транзисторах.
  • Блок живлення – це два різнополярних джерела, регульовані, з постійною напругою у 24 В. Має захист від перепадів електрики.
  • Підсилювач генераторів необхідний, щоб отримувати вихідну напругу до 25 В, за частотою 10Гц – 10МГц, при опорі в один кОм.
  • Також до складу генераторів сигналів низькочастотних входить вихідний атенюатор, різні модулятори, формувачі інтервалу часу, синтезатори частоти та інші пристрої.

Існують низькочастотні генератори, в яких вихідний сигнал утворюється за допомогою цифрового методу або працюють в оптичному діапазоні.

Чому фірми купують ГСН б/в

Найбільший попит мають, природно, не китайські ГСН, а ті, які були випущені ще за радянських часів, до 90-х років минулого століття. Саме генератори радянського зразка містять в собі дорогоцінні та рідкісні метали, такі як золото, срібло, платина, тантал, паладій, в значних кількостях.

Наприклад, в транзисторах підкладку під провідник виготовляли із золота, також велика кількість даного металу і в конденсаторах, діодах, мікросхемах.

Варто зазначити, що продаж генераторів сигналів низькочастотних компанії, яка має офіційний дозвіл – справа досить прибуткова, що дозволяє значно поповнити бюджет. Ми приймаємо ГСН в будь-якій кількості, що були у вжитку, неробочі, нові (радянські). Працюємо з особами будь-якої форми власності, з приватниками і юридичними особами (фірми, заводи, склади), зареєстрованими в Україні. Купимо генератори за найвищою ціною в країні.

Якщо ви зацікавлені у співпраці з нами, хочете уточнити вартість генераторів, зверніться до менеджерів компанії.

Прокрутить вверх