Купуємо посріблені вироби

Купуємо посріблені вироби в необмежених кількостях!

Купуємо посріблені вироби в будь-яких кількостях (гурт, дрібний гурт, окремі деталі), працюємо з особами будь-якої форми власності, з приватними особами, з підприємствами, організаціями на підставі договірних відносин, всі необхідні документи для фінансової звітності, при необхідності, видаємо на руки клієнту.

Ви можете подивитися фото або перейти до прайс-листа посріблених виробів.

Ми купуємо

 • Обплетення різне, середнього, великого, дуже великого розмірів;
 • Жили різні, що містять срібло;
 • Різні кабелі: тип «PK»;
 • Різні дроти: тип «MC»; «MCЕ»;
 • ПСР деталі різні, посріблені, великі, дуже великі;
 • Розетки типу «ГРПМШ»;
 • Лігатура
 • Панель лампова «П-2К»; «ПЛ»;
 • Складальні колодки: РГ; РШ; ШР; 2-РМ;
 • Резистори, що містять срібло і посріблені: «ОМЛТ», «МОУ», «С–2–23»;
 • Хвилевід «Сіменс», «Еріксон» та інші;
 • Вилки, розетки: «ГР ПМ»; «ГР ПМШ»; 6Р–100; 6Р–150;
 • РЕК різного виду і типу, що містять срібло, посріблені: PП–10; PП–14; PГ/PШ; PПП MM–1; PП–15; MPH; СНО; CHП; ОHП–BГ; 2-PM; PC; PП KM; П2-К.

У нашому списку немає радіодеталі, елементу, компонента, що містить срібло, який ви б хотіли нам запропонувати? Немає проблем — просто зателефонуйте, і ми надамо вам пораду, наскільки цінний ваш товар і купимо ми його у вас, бо ми зацікавлені в придбанні й окремих деталей, інших видів посріблених виробів. Купуємо різні деталі для виділення з них дорогоцінних металів (срібла), з метою подальшого перероблення, готові до обговорення ваших пропозицій. Найбільш зацікавлені в придбанні посріблених виробів, витягнутих з обладнання радянського виробництва, а також виробництва країн, членів РЕВ. Відкриті для співпраці й по продукції більш сучасного виробництва. При великих партіях можемо обговорити індивідуальні ціни на товар.

Що таке срібло і де його застосовують

Срібло — це дорогоцінний сіро-білий метал, який має високу електро і теплопровідність, відмінну здатність, що відбиває. Цей метал не схильний до іржі, малоактивний. Володіє стійкими хімічними властивостями, саме тому його з високою ефективністю застосовують в різних сферах промисловості, для створення і покриття деталей і РЕК в електроприладах. Основні галузі промисловості, де застосовують срібло це — радіоелектронна та електротехнічна.

Сріблять плати, деталі для того, щоб вони стали більш стійкі до корозії й краще проводили електричний струм. В електротехніці часто використовують не просто посріблені деталі та контакти, а повністю виготовлені зі срібла. Деякі види виробничих приладів футеруються сріблом. Акумулятори зі срібла та цинку, зі срібла і кадмію, складаються з електродів, в тому числі, які виробляють із застосуванням срібла.

У харчовій промисловості даний метал використовують в апаратах для виробництва дитячого і дієтичного харчування, для очищення води, тому, що іони срібла здатні вбивати хвороботворні бактерії. Широко використовують в медицині: виробництво протезів, виготовлення медичних приладів (в сплаві з іншими металами, більш міцним). Природно, срібло використовують і у військовій, авіакосмічній промисловості, для створення якісних і точних приладів.

Срібла не так вже й багато залишається в надрах, але воно залишається потрібним в промисловості, а значить, вторинне перероблення залишається важливим фактором заповнення металу для народного господарства.

Якщо у вас є посріблені деталі, то ви можете заробити хороші гроші на тому, що ви вважали сміттям.

Перелік посріблених виробів: обплетення (середнього розміру, великого розміру, найбільші), жила (дрібна, середня, найбільша), кабель РК (різний), провід МС (різний), МСЕ (різний), (ПСР), посріблені деталі (великі, найбільші), лігатура ГРПМШ (розетка), П2К, ПЛ (панель лампова), 2РМ, ШР, РГ, РШ (складальні колодки), резистори МОУ, ОМЛТ, С2-23 (посріблені), хвилеводи (Ericsson, Siemens та ін.), ГРПМ, ГРПМШ (вилка), ГРПМШ (розетка), 6Р100, 6Р150 (вилка, розетка), рп10 (будь-які), рп14 (будь-які), РГ, РШ (будь-які), РГ, РШ (складальні будь-які), РППММ1 (будь-які), РП15 (будь-які), МРН (будь-які), СНТ (будь-які), СНП (будь-які), ОНП-ВГ, 2РМ (будь-які), РС (будь-які), РПКМ (будь-які), П2К (будь-які).

Запрошуємо до співпраці резидентів, зареєстрованих на Україні, діяльність нашої фірми поширюється практично на всі регіони країни та на всі великі міста. Будь ласка, зв’яжіться з нашою компанією, і ми запропонуємо вам найвигіднішу ціну в Україні, адже ми оперуємо значними обсягами покупки радіоелектронних компонентів.

Прокрутить вверх