Купуємо електродвигуни

Купуємо електродвигуни всіх видів і типів по Україні!

Купуємо електродвигуни ДПМ-20-Н3, ДПМ-25-Н3, ДПМ-30-Н3 (б/в і нові), ДПМ-20, ДПМ-25, ДПМ-30, ДПМ-35 у виконанні Н1, Н2, Н6 (тільки нові), ДПР-2, 32, 42, 62, 72 у виконанні Н і Ф-1,2,4,5,6,7,8,9 (нові або у відмінному стані), двигуни-генератори ДГМ-0, 1 ДГМ-0,25 ДГМ-0.4 будь-які виконання (тільки нові), синусно-косинусні трансформатори ДБСКТ-220, СКТ-220, СКТ-225, СКТ-232 та ін. про виконання (тільки нові), двигуни ДМ будь виконання (тільки нові).

Ви можете подивитися фото двигунів або перейти до прайс-листа.

Що таке електродвигун

ДПМ, ДПР — це машина, яка здатна перетворювати електроенергію в енергію механічну, використовуючи обертальні рухи вала. Двигуни складні за конструкцією, в них входить: ротор, статор, якірна обмотка, щітковий вузол. Також двигун може виконувати функції генераторів. Вони можуть мати як невеликий розмір, так і значний.

Застосування двигунів

Пристрій володіє відмінними й корисними властивостями, завдяки чому їх широко застосовують практично у всіх галузях народного господарства:

  • Транспортна сфера: великі та потужні двигуни встановлюються як електроприводи на електротяги, теплоходи, теплотяги та на інші види техніки;
  • Безліч автомобілів оснащені електродвигунами з постійним струмом;
  • Промислове виробництво: в будь-яких видах приводів, де необхідно регулювати швидкості (верстати, системи гідравліки та пневматики).

Придбаємо двигуни ДПМ як уживанні, так і нові, неробочі, неліквідні в будь-яких кількостях. Більш конкретно про те, які види двигунів нас цікавлять, ви можете подивитися в нашому прайс-листі, або ж зателефонувавши нашим операторам. Ви можете самостійно здати пристрій на склад нашої компанії, відправити посилкою або контейнером, а також, при значних обсягах продукції ми під’їдемо до вас і вивеземо двигуни. Оплата проводиться або на місці, або перерахуванням на розрахунковий рахунок, банківську карту. У зв’язку зі значними обсягами товарообігу тільки ми можемо запропонувати виключно привабливу ціну.

Ми купимо їх у вас, заплативши хороші гроші. Чекаємо ваших дзвінків з пропозиціями.

Прокрутить вверх