Купуємо електровакуумні лампи

Купуємо електровакуумні лампи, прилади по Україні!

Купуємо електровакуумні лампи індикаторні ГУ-43Б, ГМД-46Б, ГМД-83, ГУ-50, клістрони К-60, К-352, розрядники РР-7, РР-5, кварци.

Ви можете подивитися фото електровакуумних приладів або перейти до прайс-листа.

Купимо лампи й ЕВП

Старе радіоелектронне обладнання оснащувалося різними лампами. При демонтажі та утилізації такого обладнання можна отримати деякий прибуток, якщо продати лампи (ЕВП) нам. Ми готові розглянути всі пропозиції щодо викупу електровакуумних приладів на всій території України.

Територіальні можливості нашої фірми з викупу електровакуумних приладів

Можливості нашої фірми дозволяють нам працювати з будь-якими обласними центрами України. Зручність транспортування і різні варіанти оплати за обладнання — перевага роботи саме з нашою компанією.

У зв’язку з територіальною приналежністю нашої компанії в Західному регіоні України, він став одним з перших в списку охоплення наших інтересів. Ми успішно співпрацюємо з фізичними та юридичними особами в Івано-Франківську, Чернівцях, Ужгороді, Львові, Тернополі, Рівному та Луцьку.

Успішна діяльність нашої компанії зі скупки електровакуумного устаткування обумовлена широким охопленням наших інтересів у всіх регіонах України, в тому числі та на Південному Сході країни. Ми тісно співпрацюємо з такими обласними центрами як Маріуполь, Харків, Сєвєродонецьк, Дніпро, Запоріжжя, Херсон, Одеса, Миколаїв.
Ми пропонуємо викуп електровакуумного устаткування у всіх великих містах Центру України: Вінниця, Кропивницький, Полтава, Житомир, Черкаси, Хмельницький, Суми, Чернігів, Київ.

Типи й види викуповуються ламп

Ми готові розглянути будь-які пропозиції щодо викупу електровакуумних приладів, індикаторних ламп в будь-якій кількості та стані. Нас цікавлять лампи, клістрони та розрядники як вітчизняного, так і імпортного виробництва, нові й вже використані. Ми купуємо лампи будь-якого виду і типу. Ми готові обговорювати угоду на будь-яку кількість електровакуумних приладів, ми відкриті до продуктивного діалогу з усіма контрагентами з обговоренням найбільш зручних умов доставлення та оплати викуповується обладнання, в тому числі й на умовах післяплати.

Основні види електровакуумного устаткування, які ми готові придбати:

  • ГУ-34Б-1, ГУ-43А, ГУ-70Б, ГУ-71Б, ГУ-72, ГУ-73Б (П), ГУ-74Б, ГУ-78Б, ГУ-84Б;
  • ГМИ-2Б, ГМИ-4Б, ГМИ-5, ГМИ-6, ГМИ-7 (7-1), ГМИ-10, ГМИ-11, ГМИ-14Б, ГМИ-19Б, ГМИ-21-1, ГМИ-24Б, ГМИ-26Б, ГМИ-27А (Б);
  • ГМИ-32Б (Б1), ГМИ-42Б, ГМИ-83 (Б), ГМИ-89, ГМИ-90;
  • ГС-23Б, ГС-36Б;
  • Та інші.
Прокрутить вверх