Реле

Реле

Купуємо реле по Україні!

Компанія купує реле, різні радіоелектронні компоненти в осіб будь-якої форми власності. Працюємо як з населенням, так і з юридичними особами: фірмами, складами, заводами, які перебувають на території України. Тільки наша компанія може запропонувати найвищі в Україні ціни на компоненти, що були у вживанні та нові. Існує можливість самостійної доставки в наші представництва даних РЕК: ви можете відправити на нашу адресу посилку за допомогою компанії «Нова пошта», можна скористатися послугою післяплати.

При значному обсязі РЕК, ви можете зв’язатися з нашим офісом, і працівники самі приїдуть до вас, при необхідності проведуть демонтаж реле з обладнання і доставлять їх до нас. В якому б місті України ви не знаходилися, ви можете зв’язатися з нами за телефонами або електронною поштою, сказати, що ви нам можете запропонувати. Наші оператори проконсультують вас за цінами, які ми пропонуємо і за іншими умовами співпраці.

Скупка реле

Працюємо з усіма продавцями радіодеталей на підставі договорів купівлі-продажу, видаємо всі необхідні для звіту перед перевіряючими органами документи. Ми чесні, лояльні та відкриті перед нашими клієнтами. Наша з вами співпраця взаємовигідна – ми отримуємо РЕК, які вам не потрібні, а ви отримуєте хороші гроші, за, здавалося б, мотлох, який, швидше за все, ви збиралися взагалі викинути.
Є питання з приводу купівлі-продажу даних виробів, про їх вартість, види та типи радіокомпонентів? Зателефонуйте, ми будемо раді розповісти вам про нашу роботу, обговорити всі умови, в тому числі й ціну.

Наша фірма купує за високою ціною різні види радіодеталей саме виробництва Радянського Союзу, хоча, ви можете запропонувати нам і деталі інших виробників. Ми розглянемо вашу пропозицію. Найбільша вартість у деталей, контакти яких були створені зі сплаву іридій/платина. Дані метали завжди затребувані, їх вартість підвищується. Необхідно відзначити, що кількість дорогоцінних металів знаходиться в прямій залежності від видів реле.

Зателефонуйте нам для уточнення нюансів угоди, ми допоможемо визначити попередню вартість за кілограм виробів. Перед відправкою, прохання, розсортувати РЕК за видами/групами, це дозволить скоротити час на оцінку. Також, можна надіслати нам повідомлення електронною поштою з вкладеними чіткими фотографіями радіодеталей, на яких буде видно маркування та колір РЕК.

Прокрутить вверх