Купуємо датчики

Купуємо датчики у фізичних і юридичних осіб по Україні!

Купуємо датчики наступних видів за оптимальними цінами в Україні:

  • ДЖМ-9Б
  • ДЖМ-10Б
  • ВКЖ

Ви можете подивитися фото датчиків або перейти до прайс-листа.

Запрошуємо до співпраці приватних осіб, які мають подібні датчики, і які бажають їх нам продати, а також юридичних осіб будь-якої форми власності. Ми дорожимо своєю репутацією, тому готові угоди оформлювати документально за допомогою підписання договорів купівлі-продажу, при необхідності виписуємо всю необхідну документацію. Купимо датчики нові та вживані, неробочі, неліквідні.

Що являє собою датчик

Датчик — це вимірювальний пристрій, здатний змінювати різні величини у вихідні сигнали, які потім можуть бути передані та використані для управління різними системами.

Застосування датчиків

Різні датчики застосовують в самих різних галузях промислового виробництва:

  • Для управління різними процесами, сигналами, пристроями;
  • Вимірювання величин (температури, тиску, вологості, механічних зусиль, руху, швидкість, рівню, густоти, відстані, інфрачервоних, мікрохвильових випромінювань та багато іншого). Так, в автоматичних дверях встановлюють датчики, що реагують на рух; в протипожежній системі застосовують датчики, які здатні зреагувати на дим; в гірничодобувній промисловості також не обходиться без датчиків, що визначають вологість; при будівництві кораблів, в тому числі й підводних — на них встановлюють датчики, здатні визначати тиск; в літакобудуванні застосовують в літаках рідинні електронні датчики, які нас і цікавлять — ми їх купимо у вас в будь-якій кількості;
  • Датчики мають значну функціональність: управління процесами, дистанційна конфігурація, передача інформаційних даних, обробка сигналів і т.ін.

Якщо у вас є в наявності датчики, які ми купуємо — телефонуйте нам, нумо співпрацюймо!

Прокрутить вверх