Купуємо реле

Купуємо реле всіх видів, дорого!

Купуємо реле, що були у вжитку, неліквідні у приватних осіб, а також у підприємств, фірм, зі складів з будь-якою формою власності за найвищими цінами. Вартість реле багато в чому залежить від його виду, призначення, країни та року виробництва і ще від деяких показників, тому, якщо ви бажаєте запропонувати нам даний РЕК, то попередньо дзвоніть нам для отримання консультації.

Ви можете подивитися фото реле або перейти до прайс-листа.

Призначення, принцип дії

Реле — пристрій, який використовується в радіотехнічній і радіоелектронній промисловості, який розмикає/замикає електро ланцюги в схемах. Цей потрібний елемент використовується в обладнанні, виробленому за часів Радянського Союзу, з 50-их років ХХ століття. Являє собою алюмінієву коробку, в якій розташовуються контакти. Саме ці контакти проводилися в основному з рідкоземельних і чистих дорогоцінних металів, для кращої роботи всієї апаратури. З початком дев’яностих років на зміну реле прийшли мікроконтролери.

Зібрані реле, лом, частини реле, але в цьому випадку необхідно уточнювати у нас, наскільки все це підходить для перероблення. Так, пластик і скло, з яких складаються деякі види реле, ми не беремо. Нас цікавлять контактні групи з вмістом саме дорогоцінних і рідкісних металів.

Вартість реле

Приблизні ціни на різні види реле опубліковані на сайті, в розділі «Прайс-лист». Для того, щоб спростити оцінку товару, за умови, що ви нам відправляєте деталі через поштову службу, необхідно впорядкувати РЕК з вигляду, групи, в посилку вкладіть повний опис реле, бажано з фотографіями, на яких чітко видно маркування, колір.

Ви зацікавлені у співпраці з нами? Тоді обговорім найбільш вигідні для вас умови продажу РЕК. Для цього, ви можете нам зателефонувати або написати через форму зворотного зв’язку.

Перелік РЕК: РЕС7, РЕС8, РЕС9, РЕС10, РЕС14, РЕС15, РЕС22, РЕС32, РЕС34, РЕС37, РЕС48, РЕС78, РП 3,4,5,7; РПС 3,4,5,7; РПС 11,15,18; РПС20, РПС24, РПС32, РПС34, РПС36, ДП12, РКН, РКНМ, РКМ-1, РКМ-1Т, РКМ-П, РЕК43, ТРА, ТРВ, ТРЛ, ТРМ, ТРН, ТРП, ТРТ, РТН, ТРСМ-1, 2; РВМУ-1, РКП Е-506, СК-594, РВ-5А, РТС-5 та інші реле.

Прокрутить вверх