Купуємо перемикачі, кнопки, тумблери

Купуємо перемикачі, кнопки, тумблери за вигідними цінами

Купуємо перемикачі, кнопки, тумблери у фірм, підприємств, сервісних центрів, складів з будь-якою формою власності, що мають статус юридичної особи, та знаходяться на території України та мають в нашій країні реєстрацію.

Ви можете подивитися фото перемикачів, тумблерів і кнопок або перейти до прайс-листа.

Ми вже довгий час працюємо на ринку закупівель радіоелектронних компонентів, тому напрацювали певний кредит довіри у наших клієнтів, а також маємо значні обсяги товарообігу, а отже, тільки ми можемо запропонувати вам найкращі ціни в нашій країні на РЕК б/в, неліквідні, зламані. Охоплення території: всі регіони, всі великі міста України. Співпрацюємо на підставі контрактних відносин: відкритість, прозорість і надійність угод гарантуємо. За кожну операцію оформляється договір, при необхідності надамо фінансові документи, випишемо товарно-транспортні накладні. Для нас репутація та довіра клієнтів найважливіше!

Багато підприємств, гуртівень за довгі роки існування накопичили значну кількість різних кнопок, перемикачів, тумблерів. Та й наші громадяни, які звикли все зберігати «про запас», можуть у себе вдома знайти дані деталі. Ці РЕК явно вже використовуватися не будуть, так навіщо засмічувати власний будинок, краще на цьому заробити деяку суму грошей, які можна потім витратити на щось потрібне, корисне. Переведіть його в грошовий еквівалент, адже ми можемо запропонувати вам дуже значну суму.

Чому ми купуємо ці компоненти

Однією зі сфер діяльності нашої компанії є покупка таких радіоелектронних компонентів, як кнопки, тумблери, перемикачі. Ми купимо їх у вас для того, щоб піддати їх подальшому переробленні, адже практично всі вони містять дорогоцінні метали, які так необхідні нашій промисловості, але ж відомо, що срібло, золото добувати з надр стало складно — це непоправні запаси Землі.

Перемикачі які вироблені в Радянському Союзі найбільш потрібні — у них контактні кільця вироблялися із золота та паладієвого сплаву.

Ми купимо у вас дані компоненти, але попередньо нам необхідно провести їх оцінку, на предмет вмісту дорогоцінних металів — всі ці РЕК діляться на типи, розміри, модифікації, яких безліч.

Варіанти доставлення РЕК

Самостійне доставлення на нашу адресу — ви самі привозите їх на наш склад.

Відправлення за допомогою поштової служби «Нова Пошта». Для якнайшвидшого прийняття рішення про покупку вашого товару, краще розсортувати деталі, в посилку при цьому, вкладіть повний перелік з маркуванням, роком виробництва, країною-виробником. Бажано і фото.

Самовивіз транспортом нашої компанії (дану послугу можна замовити тільки при великих партіях товару). Також, в цьому випадку, якщо РЕК знаходиться в обладнанні, ми запропонуємо вам допомогу наших фахівців по демонтажу.

Ви хочете продати нам даний вид РЕК б/в, неліквідні, в розібраному або цілому вигляді — ми їх у вас купимо. Але, все-таки варто підстрахуватися і зателефонувати нам, ми надамо вам пораду з приводу цінності ваших деталей, і скажемо попередню їх вартість.

Перелік РЕК: перемикачі ПР, ПГ, П2Г, П2Кн, ПП6, П1Т3, П1М10, ПКН, ВДМ, ТВ, ПТ, МПН, ПГ2, ПГ5, ПГ7, ПР1, ПР2, ПП6, ПП8, ПП9, ПП11, МП12, П1М9-1, П1М10-1, П1М11-1, П1М12-1, ПМ2-1, ПкП2-1, ПКН4-1, П2КнТА, ПК1С, ПК1Е, ПК2С, П1Т3-1, П1Т4-1, ПТ9-1, Пт11-1, Пт13-1, Пт23-1, Пт25-1, Пт27-1, Пт8 і інші перемикачі.

Прокрутить вверх