Купуємо конденсатори керамічні

Купуємо конденсатори керамічні багатошарові, корпусні, безкорпусні.

Ми купуємо конденсатори керамічні, керамічні багатошарові, конденсатори в корпусі й без корпусу, нові, б/в, не ліквідні, “кондери” типу H – 90, H – 30 мають індекс D. Компанія, що займається скупкою радіоелектронних компонентів, що працює на території всієї України, купить у приватних, а також і у юридичних осіб, конденсатори в будь-яких кількостях, поштучно, на вагу.

Ви можете подивитися фото керамічних конденсаторів або перейти до прайс-листа.

Існують кілька варіантів доставлення в нашу адресу радіоелектронних компонентів:

  • Ви самі привозите радіодеталі на наш склад;
  • Відправляєте посилку на нашу адресу, скориставшись поштовою службою «Нова Пошта»;
  • При наявності великої партії конденсаторів, ви можете замовити виїзд наших фахівців на адресу знаходження деталей. Ми приїдемо, укладемо контракт на покупку у вас партії товару, виплатимо гроші та вивеземо РЕК.

Грошова винагорода за радіодеталі виплачується готівкою, так само працюємо за безготівковим розрахунком, переводячи належну суму на банківські карти, на розрахунковий рахунок, висилаємо і грошові перекази.

Де застосовуються керамічні конденсатори

Елементарний керамічний конденсатор являє собою плоску деталь, де діелектрик розташовується між двома обкладинками. Призначення конденсаторів — накопичувати й віддавати електричний струм. Будь-який сучасний електронний пристрій, апаратура, обладнання складається і з конденсаторів в тому числі. Будь-який побутовий, радіоелектронний, радіотехнічний прилад, наприклад, телевізор, мікрохвильова піч, комп’ютер, музичний центр та інші також не обходяться без “кондерів”. Компонент застосовується в ланцюзі рушійного, зворотного ланцюга, в різних блоках, фільтрах, схемах.

Конденсатори керамічні здатні видати протягом короткого часу досить сильний енергетичний імпульс, саме тому вони знаходять широке застосування в лазерних, генераторних установках, фотоспалах.

Отримайте вигоду від продажу конденсаторів

Звичайно, ви можете просто викинути непотрібні вам радіодеталі, якщо вам не потрібні гроші, цілком можливо, що ви не в курсі, що можна продати, а що не представляє цінності. Зв’яжіться з нами для уточнення нюансів — ми з задоволенням надамо вам пораду, розповімо умови співпраці, підрахуємо приблизну вартість товару, який ви вирішили продати. Купимо конденсатори червоні, коричневі, зелені в необмежених кількостях. Думаєте, що неможливо заробити гроші на неліквідних керамічних конденсаторах — зателефонуйте нам, і ми вас переконаємо.

Перелік РЕК: КМ зелені (вага), КМ помаранчеві (вага), КМ гр.Н90 від 1, до 2.2 мкФ (вага), КМ зелені гр.Н30 (вага), КМ зелені гр.D, нове маркування Н30 (вага), К10-17, 23, 43, 47 до 0.1 мкФ, 50 в пластмасовому корпусі (вага), К10-17 в окукленому корпусі (вага), КМ болгарські (вага), К10-47 гр.Н30 від 1 до 2.2 мкФ (поштучно), К10-47 гр.D від 1 до 2.2 мкФ (поштучно), К10-47 гр.Н30, D від 0.1 до 1 мкФ (поштучно), лінії затримки МЛЗ ціна залежить від року (поштучно).

Оскільки наша компанія співпрацює з особами будь-якої форми власності, то можлива робота на договірній основі, з видачею всіх необхідних для звіту перед відповідними органами фінансових, транспортних документів. Ми приймаємо товар з будь-якого міста і регіону країни.

Чекаємо ваших пропозицій!

  

Прокрутить вверх