Купуємо плати

Купуємо плати всіх видів і типів по Україні!

Купуємо плати у фізичних і юридичних осіб, такі як: материнська плата, плата мобільного телефону, плата пам’яті, плати, що входять до деяких побутових приладів, будь-які плати різних радіоелектронних приладів, апаратів, устаткування, як односторонні, так і двосторонні.

Ви можете подивитися фото плат або перейти до прайс-листа.

Ми купуємо друковані плати в необмежених кількостях, нас цікавить гурт, дрібний гурт, і навіть готові купити поштучно. Тільки ми можемо запропонувати вам найвищу ціну в Україні. За необхідності оформимо договірні відносини з видачею всіх фінансових і транспортних документів.

Друкована плата, що це

Так, необхідно уточнити, що правильніше буде називати даний РЕК — друкованою платою. Практично всі пристрої радіоелектроніки та радіотехніки, апаратура, мобільні телефони, телевізори та комп’ютери, планшети, побутова, кухонна техніка, природно, військова техніка та електроніка містять деяку кількість плат. Здавалося б, що друкована плата — це сучасна деталь, винайдена зовсім недавно, але це невірно. Плати були винайдені близько ста років тому. Саме завдяки їм, і почався бурхливий розвиток і вдосконалення радіоелектронної промисловості.

Прообразом ПП є елемент, який створив інженер Альберт Хансон. Днем народження плати можна вважати 1902 рік. Саме тоді Альберт запропонував формувати, наносити якусь картинку, яка власне і була початковим етапом створення плати, на мідній фользі за допомогою штампування або вирізання. На другому етапі «картинка» приклеювалася до діелектрика, який в ті часи робили з паперу на який був нанесений парафін. Згодом технології змінювалися, удосконалювалися. Виробляти серійно плати почали, використовуючи бакеліт, картон, мезонін, дерево в 1920 році.

Отже, чому плата друкована? Таку назву отримали від методики виготовлення, поліграфії, адже в ті часи плати робили з використанням поліграфічних технологій. Як все корисне, зручне і потрібне, друкована плата почала свій «шлях» в радіоелектроніку з військової промисловості. Тоді плати застосовувалися виключно для створення військового обладнання, апаратури. Після закінчення в 1945 році війни, плати починають застосовуватися і в побутових приладах, в електроніці, призначеної для цивільного населення. Друкована плата тих часів відрізнялася великими розмірами, але ефективність роботи у них була також значна.

Види друкованих плат

За конструкцією плати складаються з ізоляційної основи, на якій розташовані електричні з’єднання, нанесені методом спаювання.

Плата друкована може бути односторонньою, двосторонньою. На односторонній платі провідники знаходяться тільки з одного боку, на двосторонній, відповідно до двох сторін. У сімдесятих роках 20-го століття почалося виробництво багатошарових плат, які складалися з безлічі шарів, від тридцяти й більше. Саме багатошарові, мініатюрні плати дозволили створювати невеликі пристрої в радіоелектроніці, що дають можливість розвивати та вдосконалювати обладнання для військового комплексу, аерокосмічної промисловості, комп’ютерної сфери.

Сучасна друкована плата має основу з кераміки, склотекстоліту, гетинаксу, існують і плати з металу, покритого діелектриком. На основу у всіх плат наносять доріжки з фольги. Сьогодні існують ПП з алюмінію.

Телефонуйте, напишіть нам, ми проконсультуємо вас, а також можемо приблизно визначити вартість вашого товару.

Прокрутить вверх