Купуємо імпортні плати

Купуємо імпортні плати всіх видів і типів по Україні!

Ви можете подивитися фото імпортних плат на нашому сайті Скупка плат!

Наша компанія займається утилізацією материнських, друкованих плат від різного устаткування, в тому числі витягнутих з комп’ютерів, ноутбуків, телефонів і інших гаджетів. Купимо в будь-яких кількостях в осіб будь-якої форми власності згідно Прайс-листа. Працюємо з громадянами, підприємствами, складами, ремонтними організаціями, які є резидентами України, які перебувають, проживають в будь-якому регіоні країни, в будь-якому її великому місті. Купівля та перероблення плат імпортного виробництва, що містять дорогоцінні метали, є основним напрямком нашої діяльності. Наявність найсучаснішого обладнання для вилучення потрібних металів, великі обсяги купуються РЕК, дозволяють нам пропонувати клієнтам найвищі ціни в Україні на плати б/в, нові. Кінцева вартість брухту даного виду визначається після огляду сировини, а також після обговорення угоди та укладання договору купівлі-продажу. Видаємо всі фінансові документи по угоді, що особливо важливо для юридичних осіб. Ви можете самі привезти нам плати або ж надіслати їх за допомогою «Нової пошти», з вкладенням в посилку повного опису РЕК.

Плата є радіоелектронним компонентом, що складається з одного або декількох діелектричних шарів, на якому формується схема токопроводного ланцюга. Необхідний даний елемент потрібен, щоб з’єднати окремі електронні елементи/вузли в один пристрій.

У вас є непотрібні плати, що залишилися після розбирання моніторів, ноутбуків, процесорних блоків та іншої офісної техніки, ви – виробниче підприємство, сервісний центр, ремонтна майстерня чи звичайний громадянин, вам буде вигідна співпраця з нами.

Тільки у нас найбільш вигідні та комфортні умови співпраці – при значних партіях різних плат, можливий виїзд наших співробітників на вашу адресу і самовивіз товару. При необхідності, ми зробимо безкоштовний демонтаж обладнання, з витяганням РЕК, зробимо оцінку, укладемо договір і виплатимо вам належнe грошову винагороду.

Ми купуємо

Плати імпортного виробництва, що містять дорогоцінні метали:

 • Різні відеокарти.
 • Материнські плати імпортного виробництва.
 • Плати, що мають жовту ламелу.
 • Плати жорстких дисків.
 • Плати від мобільних телефонів.
 • Плати від різних ноутбуків, нетбуків, планшетів
 • Плати процесорів.

Вимоги до брухту імпортних плат:

 • Друковані плати на мікросхемі повинні мати покриття золотом.
 • Плату телефону ми оцінюємо без корпусу і дисплея.
 • Плати, що знаходяться в процесорних блоках, оцінюються без охолоджуючих елементів.
 • Модуль оперативки не повинен мати металеву адгезію.
 • Жорсткі диски, дискові плати не повинні мати пластикові елементи.

Якщо ви бажаєте уточнити, чи підлягає ваш товар продажу нашій компанії, ціну на дорогоцінний метал, який ми винесемо з ваших плат, про умови співпраці – зв’яжіться з нашими професійними менеджерами за телефонами або в он-лайн чаті, напишіть за допомогою форми зворотного зв’язку і ми відповімо на всі ваші запитання якомога швидше.

Чекаємо ваших дзвінків, посилок і пропозицій!

Прокрутить вверх