Радіолампи (ЭВП)

Лампы

Радіолампи (електровакуумні прилади)

Компанія купує різні лампи, електровакуумні прилади, нові та вживані за найкращими в Україні цінами від приватних осіб, у фірм і компаній, зі складів, в необмежених обсягах. Ми працюємо з усіма, особами будь-якої форми власності, що знаходяться на території України. Ви можете самостійно привезти непотрібні вам лампи до нас в офіс, відправити за допомогою компанії «Нова Пошта» (діє послуга «накладений платіж»), а також викликати наших працівників для демонтажу та транспортування приладів в нашу компанію. Дана послуга доступна при великих обсягах РЕК.

Неважливо, в якому місті України ви проживаєте, зателефонуйте нам для отримання консультації про умови співробітництва. Видаємо всі необхідні бухгалтерські, транспортні документи, тому у вас не буде проблем перед перевіряючими органами. Співпрацювати з нами зручно і вигідно.

Лампы

Залишилися питання з приводу покупки електровакуумних приладів, за ціною, кількістю, видами та типами виробів? Телефонуйте, пишіть, ми завжди на зв’язку. Професійні менеджери розкажуть вам про все, що стосується радіоламп і нашої роботи. Ми, спільно з вами, виробимо оптимальний варіант поставки в нашу адресу ЕВП, обговоримо вартість партії.

Купуємо електровакуумні прилади, випущені за Радянського Союзу, В Росії, також розглядаємо покупку ламп іноземного виробництва. Радіолампи радянського виробництва, встановлені на військовому обладнанні тих часів, можуть мати більшу ціну, ніж більш пізніх років випуску, тому, що тоді застосовувалися для виготовлення ЕВП дорогоцінні метали у великих кількостях.

Що це за прилади?

Радіолампа є електронним вакуумним приладом, принцип роботи розгін/уповільнення електронів, що знаходяться в вакуумі (в просторі, що не має повітря або в просторі, заповненому інертним газом).

На початку минулого століття вакуумні електролампи використовували майже у всіх радіо електричних приладах. Вони можуть бути в різній оболонці: скляні, срібні. Будь-який прилад має у своєму складі певну кількість дорогоцінних металів: золото, платину, паладій. Ці метали покривають лампову сітку (для розжарювання), аноди, катоди.

Назвали даний ЕВП так, завдяки деякій схожості на відому нам звичайну лампочку розжарювання. Електровакуумна лампочка різниться своїм призначенням і функціональністю.

Застосування

Зараз вже мало хто використовує в приладах ЕВП (лампи), практично і прилади такі вже пішли в минуле, але у вас можуть лишитися раритетні телевізори, радіоли, а до них запас старих радіоламп. Сьогодні в схемах радіоелектроніки застосовують діоди, транзистори. Так, ще мікрохвильові печі й лампові підсилювачі можуть містити такі лампи, щоб випромінювати високі частоти.

За призначенням ЕВП класифікуються:

 • Генераторні ЕВП
 • Підсилювальні ЕВП
 • Індикаторні ЕВП
 • Модуляторні ЕВП
 • Випрямлячі ЕВП
 • Вимірювальні ЕВП

За робочим режимом:

 • Безперервні
 • Імпульсні
 • Зверх високочастотні
 • Високочастотні
 • Низькочастотні.

Деякі види електровакуумних виробів, які ми купуємо:
ГУ-34Б-1, ГУ-43А, ГУ-70Б, ГУ-71Б, ГУ-72, ГУ-73Б (П), ГУ-74Б, ГУ-78Б, ГУ-84Б;
ГМИ-2Б, ГМИ-4Б, ГМИ-5, ГМИ-6, ГМИ-7 (7-1), ГМИ-10, ГМИ-11, ГМИ-14Б, ГМИ-19Б, ГМИ-21-1, ГМИ-24Б, ГМИ-26Б, ГМИ-27А (Б);
ГМИ-32Б (Б1), ГМИ-42Б, ГМИ-83 (Б), ГМИ-89, ГМИ-90;
ГС-23Б, ГС-36Б та інші.

Залишилися електровакуумні лампи, які точно вже ніколи не знадобляться, хочете отримати за них гроші? Адже, гроші ніколи не зайві, зателефонуйте нам, обговорімо умови нашого співробітництва.

Прокрутить вверх