Електродвигуни ДПМ

Двигатели ДПМ

Електродвигуни типу ДПМ

Електродвигуни ДПМ є машинами, які перетворюють електричну енергію в механічну за допомогою обертальних рухів вала. Вони мають досить-таки складну конструкцію, і складаються з ротора, якірної обмотки, статора, щіткового вузла. Працюють також і у зворотному порядку. Ще одна його здатність – перетворювати енергію механічну в електрострум, тобто виконувати функцію генератора. Електродвигуни ДПМ можуть бути різних розмірів: від малих до значних.

Статор – це нерухома частина електродвигуна, складається з безлічі котушок, струм подається на одну з котушок. Якщо котушок багато, то і взаємодія статора і ротора більш стабільна. Електродвигун ДПМ можуть бути водозахищеними, застосовується такий двигун в складних умовах, при великих навантаженнях. Випускаються з електромагнітними гальмами, прилаштовується до пристрою, але може бути й без них.

Конструктивне виконання

Електродвигуни дпм невеликого розміру мають такі особливості в конструкції:

  • Наявність одного кінця вихідного валу.
  • Наявність двох кінців вихідного вала.
  • Наявність одного кінця вихідного валу, з вбудованими відцентрованими контактними стабілізаторами обертальної швидкості.

Кожен з електродвигунів має різну обертальну швидкість, напруга, різне навантаження. Найчастіше електродвигун застосовують в системах автоматизації, в сервісних пристроях. Маючи високу тепломісткість, двигун може забезпечити більшу стійкість до великих перевантажень, протягом довгого часу.

Електродвигун – застосування та особливості

Електродвигуни дпм мають корисні та унікальні якості, що знайшли широке використання в багатьох сферах промисловості й діяльності людини.

Основні області такі:

  1. Транспортна промисловість – тут двигуни ДПМ великої потужності встановлюють на електроприводи електровозів, тепловозів, теплоходів і інших видів важкої техніки.
    На багато автомобілів встановлюються двигуни ДПМ постійного струму, як стартери, з двома парами полюсів (4 щітки). В цьому випадку двигун працює в режимі короткого часу.
  2. Промисловість – в цьому випадку двигуни ДПМ з успіхом застосовуються для будь-якого виду приводів, які потребують значного регулювання швидкостей. Наприклад, їх встановлюють на металообробні верстати, на різні гідравлічні та пневматичні системи, щоб оперативно управляти їх вузлами.

Переваги та недоліки цих двигунів

До головних позитивних властивостей електродвигунів можна віднести простоту використання, здатність плавно змінювати швидкість, чудові пускові властивості, можливе застосування електродвигуна, як генератора.

Недоліків не так і багато, до них відносяться деякі проблеми обслуговування, пов’язані зі зносом, а також досить висока ціна на електродвигун ДПМ.

Якщо у вас є двигуни ДПМ б/в, що вийшли з ладу або морально застарілі, і ви не знаєте, куди їх дівати, не варто просто так вивозити їх на звалище, приносячи значну шкоду екології регіону.

Наша компанія може купити електродвигуни ДПМ в будь-якій кількості. На постійній основі купуємо у фізичних осіб, а також у юридичних фірм, компаній, підприємств. Залишки на складах, неліквіди, невикористовувані запаси електродвигунів ви можете продати нам на договірній основі за привабливими для вас цінами.
Ви також можете надіслати на нашу адресу посилки й контейнери, скориставшись послугами «Нашої пошти». Найбільш вигідні договірні умови пропонуємо продавцям великих партій неліквіду.

Прокрутить вверх