Потенціометри

Потенциометры

Потенціометри, купуємо по Україні!

Компанія купує різні потенціометри в будь-яких обсягах за найпривабливішою ціною в Україні. Ми працюємо з особами будь-якої форми власності, з юридичними особами (фірми, склади, підприємства), а також і з населенням. Тільки у нас найвищі ціни на потенціометри б/в і нові.

Щоб клієнт зміг відзвітувати перед перевіряючими органами, ми видаємо всі бухгалтерські та транспортні документи. Ви можете самі привезти нам РЕК, відправити посилкою через компанію «Нова пошта» (пропонується послуга післяплати), якщо у вас значна кількість приладів, за необхідності ми можемо провести демонтаж РЕК з обладнання і здійснити самовивіз. В якому б регіоні країни не перебував ваш товар, зателефонуйте нам для отримання консультації з приводу нашої співпраці. Також, оператори-професіонали розкажуть, як визначається ціна на потенціометри, які радіодеталі ми купуємо.

Потенціометри

Швидше за все, на складах багатьох підприємств зберігаються дані радіодеталі б/в або ж просто вже не використовуються. Навіщо тримати те, що вам не потрібно, якщо це можна вигідно продати. Адже в потенціометрах, особливо в тих, які випускалися ще за Радянських часів, міститься значна кількість дорогоцінних і рідкоземельних металів: золота, срібла, хрому, паладію, платини, ніхрому, манганина й ін.

Що це таке?

Потенціометр це резистор, що має три виводи. До двох кінців елемента резистора підключаються 2 виведення, при цьому двигун, який є третім виводом, підключається до контакту змінним. Можна сказати, що ці резистори працюють як змінні подільники напруги, регулятори напруги. Їх ще називають змінними резисторами. Для виготовлення даних резисторів використовують такі матеріали, як металокераміка, пластик електропровідний, вуглець, плівка металева.

Розподіл цих виробів

В основному діляться за:

1. Характером змін опорів
– Лінійний вигляд потенціометра, який позначають «А» – змінює опір, який пропорційний повороту контакту змінного.
– Логарифмічний («В») – змінює опір, спочатку на швидкості, з подальшим уповільненням.
– Експоненціальний («С») – змінює опір зі швидкого на повільний.

2. Типу корпуса
– Монтажний (для пайки на платі)
– Оборотно стаціонарний
– Повзункового-лінійний

Ми купуємо різні типи, види виробів, випущені в різний час і різними виробниками, різного номіналу нові, б/в, в збірці, в брухті, оптом, дрібним оптом, штучно. Звичайно, перевагу ми віддаємо радіодеталям, виробленим в СРСР, тому, що тоді РЕК вироблялися з підвищеною кількістю дорогоцінного металу.

Купуємо наступні марки виробів:
– ПП3-40 (41,43), ПП3-44 (45,47), ПП3-40 (41,43), ПП3-44 (45,47);
– ППМЛ-И-1, ППМЛ-И-2, ППМЛ-И-5, ППМЛ-И-10, ППМЛ-И-20, ППМЛ-И-40, ППМЛ-М-1, ППМЛ-М-2, ППМЛ-М-5, ППМЛ-М-10, ППМЛ-М-20, ППМЛ-М-40;
– ПЛП1 0.5кОм, ПЛП1 от 0.5кОм;
– ПЛП2 1кОм, ПЛП2 от 1кОм;
– ПТП1 0.2кОм, ПТП1 от 0.2кОм;
– ПТП2 0.2кОм, ПТП2 от 0.2кОм;
– ПТП5 0.5кОм, ПТП5 от 0.5кОм.

Відправляйте нам радіодеталі за допомогою «Нової пошти», не забудьте вкласти в посилку повний список потенціометрів.

Залишилися питання з приводу скупки приладів, за ціною та умовами нашої співпраці? Зателефонуйте нам або зверніться з питаннями через електронну пошту. З нами співпрацювати вигідно і надійно.

Прокрутить вверх