Плати вимірювальних приладів

Платы измерительных приборов

Плати вимірювальних приладів

Всі нинішні вимірювальні прилади складаються з плат (плати вимірювальних приладів), мікросхем. На будь-якому виробництві, будь то велике підприємство, фабрика, невеликий сервісний центр, приватна майстерня з ремонту оргтехніки, практично скрізь присутнє різне обладнання, вимірювальні прилади, необхідні для грамотної організації робочого процесу. Але не тільки в промисловості присутнє обладнання та вимірювальні прилади – вони «влаштувалися» і в наших будинках. Сучасний прилад для вимірювання (чого завгодно) – це надчутливий апарат, що дозволяє не просто фіксувати показання, а й зберігати їх в пам’яті.

Ще не так давно, років п’ятдесят тому, будь-яке обладнання, як промислове, так і побутове було громіздким. Верстати та різні вимірювальні прилади були функціонально недосконалі, з обмеженими можливостями, часто з ручним керуванням, з невисокою точністю. Сучасному, високотехнологічному життю потрібні зовсім інші прилади – високоточні, багатофункціональні, які мають високу продуктивність і високий поріг чутливості, особливо для різних вимірювальних приладів. Для виробництва високоточних приладів, машин, побутової техніки необхідно і якісне обладнання, вимірювальні прилади, робота яких грунтується на повній автоматизації й управлінні виробничими процесами, при цьому особливе значення надається при створенні подібних приладів мікросхемам, платам. Оскільки технології знаходяться в постійному розвитку і вдосконалення, то застосування обчислювальних і вимірювальних приладів актуально, як ніколи. Але, з іншого боку, куди ж подіти застаріле обладнання та вимірювальні прилади, в основному радянського виробництва, які складаються також з плат, але зі значною кількістю дорогоцінних металів. Тут головне – правильна утилізація, в якій може допомогти наша компанія.

Застосування вимірювальних приладів

Вимірювальні прилади, що складаються з плат, застосовуються в будь-якій галузі промислового виробництва та сільського господарства, при цьому сучасне обладнання успішно витісняє застаріле. Вимірювальна апаратура необхідна:

 • У ливарному виробництві (виробництво сталі, міді);
 • У ювелірному виробництві;
 • у геодезичних роботах, при видобутку копалин;
 • У металообробці (різні преси, обладнання для металопрокату);
 • У машинобудуванні;
 • Слюсарні роботи;
 • У деревообробній промисловості;
 • У легкій, харчовій промисловості, у виробництві товарів для народу;
 • Медицина, діагностика;
 • Виробництво точного машинобудування, літакобудування, ракетобудування;
 • Військова галузь і багато іншого.

Практично скрізь необхідно вимірювальне обладнання, і продовжувати цей список можна довго, тому, що прилади на основі точних процесорів і плат можна зустріти всюди, і не тільки на виробництві, але навіть на вашій кухні.

Плати в вимірювальних приладах і їх заміна

Часом, самий високоточний прилад може вийти з ладу, і вам потрібно замінити плату, або ж трапилася необхідність модернізувати обладнання через його моральне застаріння, при цьому, при демонтажі у вас залишилося кілька різних плат, ви думаєте, що вони вам ще знадобляться для ремонту інших приладів. Але це не правильна думка, позаяк плати від застарілого обладнання вже не підійдуть для використання, а якщо вже плата вийшла з ладу, то немає сенсу її лагодити, рентабельніше буде купити нову.

Звичайно, якщо у вас всього кілька застарілих, зламаних плат, то вони спокійно можуть «відпочивати» де-небудь на поличці, вони ж не займають багато місця. Але, коли на підприємстві, в майстерні проводять демонтаж великого устаткування, то залишається значна кількість друкованих плат, які економічніше буде здати в нашу спеціалізовану компанію, яка купить плати вимірювальних приладів. Ви отримаєте подвійну користь: на складі не будуть припадати пилом плати, які (друга користь) принесуть вам непоганий дохід.

Прокрутить вверх