Як правильно упакувати і відправити посилку

Платы телефонов

Упаковування та відправлення посилки “Новою поштою”

Ми постараємося відповісти на найбільш поширені користувачами нашого сайту питання щодо відправки посилок і розрахунку за них.

Як упакувати?

Упаковка повинна відповідати вмісту за обсягом або ущільнена до обсягу, щоб розділені РЕК (особливо вагові) НЕ перемішалися під час навантаження, перевезення, розвантаження компанією перевізником. Деталі необхідно розсортувати відповідно до їх типу та виду, помістити в окремі пакети та підписати. Зазначити на пакеті: вагу (або кількість одиниць). Вкласти лист зі своїми даними: П.І.Б., номер телефону, номер картки банку (своєї або довіреної особи).

Чим відправляти?

З 12.10.2016 року змінилися умови прийому посилок! Працюємо тільки з сервісом доставки “Нова Пошта”.
м. Львів, вул. Городоцька, 174, “Нова Пошта” відділення №22, +38 (098) 627-99-90, Мацера Павло Володимирович.

Відправлення посилок з ТТН післяплатою, можливе лише за умови грошового переказу від 2000 грн. Отримувач: Мацера Павло Володимирович!

Способи відправки та розрахунку.

1. Приват-карта (найшвидший і точний).
Формуєте посилку, відправляєте Новою Поштою, розрахунок проводиться на карту ПриватБанку. Приймаємо посилки які надійшли у відділення “Нова Пошта” до 8.00 (посилки, які прибувають після 8 ранку отримуємо на наступний день!). Прийом проводимо з понеділка по суботу. Розрахунок в день отримання посилки!

2. Будь-який банк.
Формуєте посилку, відправляєте тільки “Нова Пошта” компанією, розрахунок будь-яким зручним для вас способом (карта будь-якого банку, грошовий переказ будь-яким банком). Приймаємо посилки які надійшли у відділення “Нова Пошта” до 8.00 (посилки, які прибувають після 8 ранку отримуємо на наступний день!). Прийом проводимо з понеділка по суботу. Розрахунок в день отримання посилки!

3. Післяплата.

Щоб відправити цим способом, попередньо потрібно порахувати суму (не менше 2000 грн), на яку ви будете відправляти РЕК (фото, кількість, рік, вага) в посилку вкласти детальний список відправлених РЕК при щонайменшій невідповідності в списку і вмісті посилки, вона буде відправлена ​​назад оскільки змінити післяплату неможливо. Відправляти Новою Поштою, отримувати розрахунок там же. Розрахунок упродовж 2-6 днів!
Доставку та переказ коштів оплачує клієнт.

Актуальність ціни РЕК

Ціни на отримані деталі рахуються на день відправлення Вами посилки у відділенні Нової пошти!

Для погодження телефонуйте.

Прокрутить вверх