Плати в мобільних телефонах

Платы телефонов

Плати телефонів

Смартфон, мобільний телефон – це високотехнологічний пристрій, що містить безліч корисних деталей, в тому числі й плати мобільних телефонів, що містять деяку кількість дорогоцінних металів. У мікросхемі і батареї телефону також присутній хром і літій.

Мобільний телефон ще років двадцять тому був «рожевою» мрією будь-якої людини, адже його перевага перед звичайними телефонами незаперечна – ти завжди на зв’язку. А сьогодні вже з’явилися “наворочені” смартфони, з усякими додатками, з виходом в інтернет – хочеш кіно улюблене дивись в дорозі, хочеш музику слухай або в «стрілялки» всякі грай. Зручно, вигідно. Як же раніше ми жили без цих «помічників людства»? І знову – якщо 15-20 років тому ми свій єдину і неповторну мобільну «цеглину» обожнювали, плекали й берегли, пишалися ним протягом десятиліття, то сьогодні новітні моделі нам рекламують мало не кожний місяць. І ми їх хочемо у власність, але куди подіти той, який ще не старий, і навіть морально не застарів, але ж велике слово «Мода» тяжіє над нами, і ми купуємо новий гаджет (хоча з новинок-то там всього лише одна зайва кнопка додана).

Але куди ж дівати «старий» мобільний телефон? Цілком можливо, що ви везунчик і вмієте продавати непотрібні речі, а якщо ні. Так, і ще, крім такої позитивної ситуації, коли ви за власним бажанням міняєте телефон, буває, що ваш мобільний друг зламався, ремонт його обійдеться за ціною нового… Так що ж робити в таких ситуаціях? Чи не збирати ж колекцію з мобілок. Ми пропонуємо вам ідеальний вихід – наша компанія купить деякі складові ваших телефонів, а конкретно, купимо плату телефону.

Наша компанія купує плати мобільників, але не корпуси чи дисплеї.

Системна плата мобільного телефону

Ця плата за своїми розмірами є найбільшою платою, якщо порівнювати її з іншими компонентами та платами мобілки, що відповідають за коректну роботу телефону. Системну плату можна назвати серцем телефону, від якої залежить практично все, саме до неї підключені всі інші деталі пристрою, які виконують важливі функції, а це:

  • Процесор;
  • Клавіатура;
  • Антена;
  • Дисплей та інші.

Можна сказати, що плата телефону є певним посередником між користувачем і мобільним оператором. Форми, розміри плати телефону знаходяться в прямій залежності від характеристики та параметрів пристрою.

Даний вид РЕК мобільного телефону є крихким, «ніжним» компонентом, що не терпить механічного впливу на нього. При падінні, ударі смартфона/телефону «страждає» в першу чергу головна плата. Її пошкодження веде за собою вихід з ладу всього гаджета. За умови, що при механічному впливі плата не постраждала (немає деформації, тріщин, не пошкоджені внутрішні шари), то плату можна відремонтувати (іноді). Але найчастіше потрібна заміна головної плати та деяких інших частин, які від неї залежать.

Системна плата дуже тонка і чутлива не тільки до ударів, але і до підвищеної вологості, перепадів температур, все це необхідно враховувати при її ремонті. Якщо ви вирішили полагодити свій смартфон/мобільний телефон, то варто пам’ятати, що ремонт такого компонента часом коштує ненабагато менше, ніж новий мобільний пристрій. Та й робота ця складна, практично ювелірна, навіть найбільш професійний майстер може з нею і не впоратися. Тому, перш ніж віддати в ремонт, подумайте, а чи варта гра свічок, швидше за все ремонт нерентабельний.

Звичайно, якщо ви власник старої моделі мобільного телефону, то можна і поекспериментувати, але все ж набагато вигідніше продати «покалічений» телефон в компанію, що займається скупкою плат мобільних телефонів, тобто, нам.

До речі, ми купимо і деякі марки стаціонарних телефонів, але краще уточнити у нас, чи скуповуємо ми те, що ви бажаєте запропонувати.

Прокрутить вверх