Демонтаж АТС

Демонтаж АТС

Умови та особливості демонтажу

Час йде, технології удосконалюються, і вже АТС, яка вірою і правдою служила довгі роки, застаріває, не витримує навантаження. Значить, станцію необхідно міняти на більш сучасну. Або переходити на інше обладнання. Що ж робити зі старими АТС, адже перебуваючи на балансі, вони збільшують податкове навантаження, та й просто займають місце. Ідеальний вихід з ситуації – списати обладнання, а потім грамотно його утилізувати. Але перед цим необхідно провести демонтаж телефонної станції. Процедура допоможе не тільки офіційно зняти з балансу застаріле обладнання, а й екологічно правильно його утилізувати, переробити, а не просто викинути на смітник.

Отже, ви вирішили позбутися від старих АТС, ЕОМ, ЄС, СМ та інших машин, вироблених в Радянському Союзі, але не знаєте, як правильно провести демонтажні роботи? Ви зможете звернутися в компанію «Неліквід» – тільки ми пропонуємо безкоштовно демонтаж АТС і іншого, цікавого нам обладнання.

Порядок демонтажу

Проводимо демонтаж даного обладнання, з виїздом в будь-який куточок країни, нам не важливо, де встановлено обладнання, тому, що у нас працюють професіонали, здатні виїхати за викликом і якісно провести роботи по демонтажу. Ми маємо великий досвід, кваліфікованих працівників, видаємо на руки всю необхідну документацію, для того, щоб ви, надалі, змогли оформити ліквідацію обладнання за всіма правилами.

Демонтаж безкоштовно

Чому ми проводимо демонтажні роботи безкоштовно, адже, на перший погляд, це не вигідно. Проте, будь-яке подібне устаткування має у своїй «начинці» деякі, дорогоцінні метали, які ми у вас і купуємо, пропонуючи демонтаж, в якості додаткової послуги. Керівники підприємств які бажають скористатися такою унікальною послугою, повинні допускати тільки кваліфікованих працівників, щоб не пошкодити колишню інженерну схему. Саме наша компанія може дотриматися всіх правил демонтажу, причому безкоштовно. Може здатися, що утилізація – справа неприбуткова, але ж повторне перероблення сировини, що міститься в АТС і ЕОМ, піде на користь не тільки клієнту, а й нашій промисловості, яка потребує дорогоцінних металів, які й можна вилучити з приладів.

Ми даруємо демонтажні роботи, купуємо у вас деталі та РЕК, а також допоможемо в утилізації непотрібних приладів. Отримавши за дорогоцінні метали солідну суму грошей, ви зможете вкласти їх в модернізацію підприємства, в покупку нових, сучасних моделей АТС.

Автоматичні телефонні станції та обчислювальні машини – важливий вид обладнання, який містить значну кількість компонентів, виконаних із застосуванням дорогоцінних металів, необхідних народному господарству країни. Саме такі РЕК ми купуємо у клієнтів, а значить, нам це вигідно, вам це вигідно, а демонтаж – це не просто подарунок вам, але і крок назустріч до нашого плідного співробітництва.

Пропонуючи свої послуги, ми значно полегшуємо вам життя, економимо ваші гроші. Адже, швидше за все, ви розмірковували, що дешевше просто старе обладнання викинути або ж відправити на склад. Але ж воно коштує недешево, а значить не треба викидати гроші на вітер, краще зателефонувати нам, проконсультуватися, розповісти, яке обладнання ви можете нам запропонувати, ми озвучимо попередню вартість, придбаних деталей. Кінцева ціна буде визначена на день викупу РЕК, позаяк ціноутворення ведеться згідно з курсом Лондонської біржі на день виплати вам грошей. А демонтаж, повторюємо, в подарунок.

Прокрутить вверх