Посріблені деталі

Посеребренные детали

Посріблення

Срібло є дорогоцінним металом красивого сіро-білого кольору, яке має високу тепло- і електропровідність, ідеальну відображаючу здатністю в інфрачервоному і звичайному світлі. Єдине, що впливає на срібло – це сірка і галогени, які створюють плівку на срібному виробі. Срібло має стійкі хімічні властивості, завдяки чому його ефективно і зручно використовувати в електричних приладах. Також, посріблені деталі робили шляхом нанесення срібла на вироби.

В основному срібло застосовують в радіоелектронній, електротехнічній сферах промисловості. Посрібленню піддаються і радіодеталі та плати, при цьому, вони стають більш стійкі до корозійних процесів і краще проводять електрику. Також, в електротехнічній промисловості застосовуються посрібнені або повністю срібні контакти. Виробнича апаратура футерується сріблом, титан сплавляється спеціальними приладами зі срібла. Срібно-цинкові, срібно-кадмієві акумулятори мають електроди, вироблені із застосуванням цього металу.

Посріблення

Широке використання срібло отримало й у сфері медицини у виробництві протезів та медприладів. В принципі, можна стверджувати, що срібло використовується в усіх сферах промислового виробництва, але для промисловості необхідно набагато більше срібла, ніж його добувають. Вторинне перероблення старих виробів, деталей, пристроїв є важливим ресурсом для поповнення запасів. Технічний срібний лом, так називають відходи, але слово технічний умовно, адже срібло, яке міститься у вторсировині, абсолютно не відрізняється від звичайного срібла.

Способи вилучення

З початку 20-го століття срібло активно починають застосовувати в багатьох сферах, особливо в ВПК і електротехніці. Посріблені деталі стали основою сучасних ЕОМ. Найчастіше сріблять контакти або корпуси деталей, але срібло може бути в деяких приладах в чистому вигляді.

Розчинити цей благородний метал можна тільки в кислоті, що має сильні окислювальні властивості, наприклад, в азотній або сірчаній. Виділяються два основні методи вилучення срібною складової з приладів. Посріблені вироби піддаються обробці підігрітим до 80 градусів розчином азотної й соляної кислот, потім відновлюють срібло за допомогою цинкового пилу. Другий метод – окислення срібла соляною кислотою, срібло, яке випало в осад, відстоюють добу, потім фільтрують, промивають, сушать.

Посріблена складова в деяких деталях може бути залучена простим відділенням срібних контактів за допомогою кусачок.

Наша компанія купить посріблення в необмеженій кількості у юридичних і приватних осіб, які перебувають на території України. Купуємо оптом, дрібним і великим, співпрацюємо з фізичними особами, які можуть продати нам одиничні вироби. Придбаємо посріблення як від радянського обладнання, так і з закордонного. Великі партії готові купити за окремими, привабливими цінами.

Прокрутить вверх