Світлодіоди, використання в побуті

Светодиодные лампы

Світлодіодні джерела світла

У наше століття економії енергоресурсів все частіше стали застосовувати світлодіодні джерела світла на основі діодів, замість звичайного освітлення, яке було засноване на лампах розжарювання, а також на лампах, що містять ртуть. Світлодіоди більш економічні, мають довготривалий термін служби, відрізняються підвищеною безпекою, найменшою тепловіддачею, а також добре гармонують в сучасних інтер’єрах і в разі утилізації не вимагають спеціальних запобіжних заходів як з лампами, що містять ртуть. Не дивно, що популярність світлодіодних джерел світла зростає з кожним днем.

Великі світлодіодні джерела світла, такі як світлодіодні панелі застосовуються в багатьох місцях знаходження і перебування людей: спортивні клуби, торгові центри, в офісних, промислових, складських приміщеннях і в інших громадських місцях.

Світлодіодні панелі вперше були застосовані в якості світлової реклами замість неонової, яка поступалася в якості інформативності й передачі кольору.

Види світлодіодних панелей

Світлодіодні панелі діляться на кілька видів.

  • У панелях, які застосовуються в якості реклами на вулицях міста світлодіоди немов пікселі в моніторі займають всю площу поверхні, дозволяють створити певний єдиний колір, картини за допомогою різнокольорових світлодіодів, а також різну анімацію за допомогою RGB діодів. RGB діоди при певній схемі підключення дозволяють створити будь-які дизайнерські проекти. Барвистість зображення залежить від кількості та щільності діодів, якщо їх більше і діоди розташовані щільніше, то якість зображення підвищується.
  • Інший вид світлодіодних панелей – це стельові світлодіодні. Вони почали витісняти повсюди лампи, що містять ртуть. Вони користуються популярністю в архітекторів і дизайнерів, у своїх проектах вони використовують РЕК не тільки з технічних міркувань, а й естетичних, тому як відрізняються своєю довговічністю, а також приємним для очей випромінюванням світла. Завдяки своїй тонкій конструкції їх можна встановити в приміщеннях з низькими стелями, в будь-які багаторівневі гіпсокартонні та натяжні стелі й навіть на стіни. При встановленні певного обладнання з’являється можливість регулювати інтенсивність світла.

Конструкція панелей

Конструкція пристрою стельової світлодіодної панелі відмінна від простого стельового світильника тим, що світлодіоди можу займати або всю площу панелі, або периметр, що створює більш розсіяне світло. Панелі виготовляють з алюмінію, це дозволяє швидкому відводу тепла від світлодіодів. На лінзу з насічками, під якою знаходиться відображаюча плівка, що потрапляє від діодів світло, відбивається перпендикулярно, що рівномірно розподіляє світловий потік.

Деякі «Кулібіни» встановлюють в прості світильники замість звичайних ламп, світлодіодні стрічки, намагаючись заощадити, але без установки спеціальних лінз не можуть досягти того ефекту м’якого розсіювання, що створюють стельові світлодіодні панелі.

Стельові світлодіодні панелі вважаються новомодними, але не дивлячись на новизну вони дозволяють в рази заощадити на витратах на електрику в порівнянні з лампами, що містять ртуть, що дозволяє досконаліше змінити систему освітлення в місцях проживання та перебування людей.

Стельова світлодіодна панель розміром 60 на 60 сантиметрів легка в установці, споживає всього 40W, дозволяє заощадити кількість ламп, безпечна і прослужить як мінімум 10 років.

Багато фахівців визнали, що стельові світлодіодні панелі – найкраще рішення для приміщень, офісів та інших місць перебування людини, також вони можуть створювати комфорт і затишок для людей.

Наша компанія купить за привабливими цінами діоди, світлодіоди, лампи ЕВЛ і інші РЕК в будь-яких кількостях.

Прокрутить вверх